środa, 22 marca 2017

Ochraniacz do łóżeczka w liski

Hej,
Dzisiaj kolejny element z  serii wyprawkowej. Tym razem ochraniacz do łóżeczka, nie wiem jak Wy ale ja lubię takie „zbędne gadżety” które wyglądają po prostu uroczo :) W podstawowej wersji z jednej strony miał być materiał minky ale nie mogłam się zdecydować czy wybrać lisy czy trójkąty…


                                Pozdrawiam i bardzo dziękuję za Wasze komentarze, to najlepsza motywacja :)

czwartek, 16 marca 2017

Miętowy królikCześć :)

Przedstawiam Wam dzisiaj miętowego królika grzechotkę. Ta niepozorna zabawka dała mi nieźle w kość. Zaczęło się od euforii i projektowania nowego pomysłu:

królik na początku miał być misiem :)

Później zaczęły się schody, wyszywanie pyszczka to była droga przez mękę a wydawało mi się to takie proste J Najgorsze jednak było przewlekanie na drugą stronę - gryzak nie chciał się zmieścić przez za mały otwór który zostawiłam no i koniec końców okazało się że zapomniałam wszyć uszy co doprowadziło mnie prawie do szaleństwa, musiałam zrobić dzień przerwy…  i to wtedy miś przetransformował się w mojej głowie w królika. Nie ma to jak lekcja cierpliwości oraz szycia, prucia, szycia, prucia… J


Pozdrawiam i bardzo Wam dziękuje za wszystkie odwiedziny i miłe komentarze J

wtorek, 14 marca 2017

Metkowiec gwiazdka

Cześć dziewczyny!

Od jakiegoś czasu po głowie chodził mi pomysł żeby powrócić do blogowania. W końcu wzięłam się w garść i postanowiłam odświeżyć mój kąt w internecie,  do którego nie zaglądałam już chyba 4 lata. Do lepienia z modeliny raczej już chyba nie wrócę (chociaż nigdy nic nie wiadomo) ale blog nadal będzie o tematyce handmade i DIY.


Ostatnio w głowie mam tylko tematy wyprawkowo/bobasowe, także na pierwszy rzut idzie metkowiec – niezwykle modna zabawka dla niemowląt:) Gwiazdkę uszyłam z polaru minky i materiału w kolorowe kotki (Michael Miller – Calico cat) a w środku ukryłam małą piszczałkę. 

Ciekawa jestem co dla dzieci jest takiego intrygującego w tych metkach :)